BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

labanakt!

tikejausi dar kažką parašyti, bet ima miegas, tad labanakt…


PS. malonu kartais pavargti ir griuti i lovą!!! 

Rodyk draugams

Skirtumai!!!

kaip gera kai kažkas supranta, kai pasako tai, ką garsiai nedrąsu buvo pasakyti… tokių žmonių nebuvo mano kelyje…


man keista, kai sako, kad jos (moterys) ir jie (vyrai) skiriasi, jų mąstymas, poelgiai… arba as to nesupratau dar, gal patirties per mažai turiu… o gal tai tik išmanymas… taigi ir vieni ir kiti tiek pat nori dėmesio, pripažinimo ir kt dalykų!!!! taigi būna švelnių vyrų ir grubių moterų!!! ar ne tame ir skirtumai, ką??? pripažinkim tai!!!


šiaip sugalvojus as jau 2metus, kad jei paves mane mano šiuometinis išsilavinimas ir planai, tai imsimės su drauge dizaineriavimo meno!!! taigi tai puiku, darai sau kas patinka ir dar nurodai kitiems kas kaip turi būti!!! bet čia tik pamąstymai… kol kas;)))

Rodyk draugams

taigi taigi

o šis skyriukas turėtų vadintis, kaip aš tapau savarankiškesne, tvarkingesnė ir pareigingesnė!!!!!!


taigi tokia ir tapau, žadėjau, žadėjau ir vat tau… tik ta mano blogybė charaktariaus, kad greitai išsenka mano kantrybė. man visada reikia padrąsinimų, o geriau kritikos… kai sako, kad to neiveiksiu, tai jau šiokia tokia paskata įrodyti savo tiesą!!! dabar ėmiausi anglų kalbos, na tuoj imsiuos… ji man visada patiko, tik tingėjau!!! bet dabar turiu žūtbūt išmokti. savęs apraminimui galvojau, kad pažiūrėsiu filmų anglų kalba ir to gana bus, nėėėė velniooo!!! tai griebiu sąsiuvinuką ir prie mokslų!!!

Rodyk draugams

vis tik liko ilgesys

liko… ilgiuosi tos šalies, to vėjo, tos saulės, tų Žmonių…. keista, kad galiu jų nematyti daugiau gyvenime… tai nepaprasta vasara… tai pirmas kartas kai galiu ką nors įdomaus pasakyti klausiant “na ir kaip tau vasara”… 2 savaites po grįžimo į Lietuvą buvau kaip nesava, gulėjau, galvojau, šnekėjau, bet nesišnekėjau… gyvenau dar naiviai tikėdama kad galiu bet kada grįžti, tik panorėjus…


jau po biški apsiprantu… jau nežiūriu kaip kadaise porą kartų per dieną tų nuotraukyčių… bet niekas to nesuprato, kaip aš jaučiausi, nesistengė… o galėjo man padėti, o gal ir ne. as pati neleisčiau, kaip neleidžiu Niekam kištis į mano gyvenimą. as jaučiu jų apmestinumą, abejingumą, lengvabūdiškumą, o to tai man GANA!!!!!!


 jau pasimokiau iš draugės elgesio kaip būna kai labiau įsileidi į savo gyvenimą, pajaučiau kaip galima išnaudoti mane, naivi as, oj naivi… visada žiūriu į stiprius žmones su pagarba, kurie žiūri savo reikalų, įsitraukia į darbą. daro tiek kiek nori ir gali… as tokia nesu - vos tik kam užsiminus man kad kas blogai ar reikia pagalbos, net nepradėjus prašyt aš jau rėžiu, kad galiu pagelbėt… o kai visi prie to priprato, ir pasitaikius blogai nuotaikai atsisakau tai daryti tuoj pat (bet sutinku tai sutvarkyti ryt) kaltinama esu nedraugiškumu… čia ir mano silpnybė. o kai žodis tartas, jau viskas, nėr kur trauktis… nors gal ir gerai jaustis reikalingai… jei jau tyliu ir nepokštauju ar susimąsčius tai draugės galvoja, kad pykstu, o ne aiškinasi kas man atsitiko… o kas gi man gali atsitikti, gi visada TURIU būti linksma, užjaučianti itt.


 ir NIEKAIP NESUPRANTU kaip galima kažka pridarius negero kitam artimui, žiūrėt į akis lyg niekur nieko - apsimetėliai…. vis tik esu naivi…

Rodyk draugams

kaip gera

oj kaip gera kaip yra kas veikti!!!!!! tai iseitis is kasdienybes ir tai is tikruju padeda!!!


dabar galiu pasakyti kad esu laiminga, tiesiog laiminga… ir nezinau kas toookio galetu man sugadinti nuotaika… na galetu, bet apie tai negalvosiu!


nubegau i darbo pokalbi, mano pirma darbo pokalbi, ir nebuvo taip jau baisu, is tikro… net sirdis nesuverpejo nei delnai prakaitavo, nei zodzius beriau kaip 8isprotejusi, nei tylejau… bet dar turi paskambinti del antro sekancio pokalbio jau departamente… bet esu proud of myself… ir dar turiu pasimokyt anglu kalbos kaip reikalas… o kokiaaa daina Clarkson….

Rodyk draugams

Sekmadienio saulute

As laukiau saules, o kai pasirode tai dabar noretusi kad ir susildytu… vis man gyvenime kas maza… turiu kur gyvent, ka valgyti, turiu viena drauge ir dvi ''drauges''. bet nera tokios, kuri zinotu apie mane viska. as tai moku slapukauti ir neileisti zmoniu i savo gyvenima, tame as specas… ir zinau kodel! visa vaikyste augau uzgozta del seses, ji buvo vyresne, tik ji turejo draugiu, tai as turejau buti prie jos, kai ji turejo laisvo laiko ir neturejo progos buti ne su manim. o del kiekvieno mano isejimo be jos buvo pykstamasi neva 'man del taves vienos neramu'. o kai ji jau su manim negyvena tai jauciu is jos lyg nenora bendrauti, neturim jau ir temu pasikalbeti, tu kurios aktualios ir idomios abiem. o tas nenoras eina ir is mano puses…kaip bebutu gaila.  ir visada sau sakau ir sakiau kad jei nebutumem seses tai draugem - NIEKADA. ir ji tam pritartu…


man gyvenimas pasidaro nepakeliamas ir betikslis tada kai neturiu visai uzsiemimu, tai kam tada sau ta leisti, kai paprasciausia iseitis….. megiamas uzsiemimas!!!! reiketu toki dar surasti… kartais pagalvoju, kad tai tik pinigu klausimas, bet neeee!!!!


''Esti akimirku, kai musu gyvenima uzgriuva nelaimes, nepajegiame ju isvengti, taciau jos turi tam tikra priezasti. Kokia? Tai klausimas, i kuri negalime atsakyti pries nelaime arba jos metu. Tik ja isgyvene, suprantame,kodel ji mus istiko.”

Rodyk draugams

taip visada buna!!!

ir kada baigsis tas dykiniavimas!!!!


turiu dar koki menesi laisvo laiko6 tai ir nieko neveikiu!!!! na na jau susikuriau savo Cv, o tai jau kazkokia pradzia… siaip esu studente, bet turiu daug laiko plius studijos mokamos plius norisi gi savo pinigeliu!!!!


kol kam neprizadu tai ir nedarau!!!


o tas internetas tai man daug naudingo laiko atima… ne, kad kokia valanda pasitikrinciau pasta ir parasyciau dienorasciui, tai ne, reikia to reikia ano,ty paieskot zaliuziu, batu ir pan. kad ir dabar kazka ieskau, o kam? taigi6 po 10 min jau mano kompas bus isjungtas visiskai!!!!! prizadu tau6 dienorasteli!!!


o siaip si diena atnese man tingulio is pat ryto…oj tas lietus…jis nuteikia nekaip. oj nekaip!!!! bet susipazinau su nauju zmogeliuku, beje, linksmu ir svajotoju;)))

Rodyk draugams

Pirmasis “blogo” pojūtis

mano istorija rašyti “dienorascius” nekokia…. 5 pradėti ir nebaigti…. tik čia baisoka, nes ir kiti ji mato. ojojoj!!!!! bet nors cia busiu atvira sau!


 

Rodyk draugams